UWAGA: SPRZEDAŻ CHWILOWO WSTRZYMANA

Lampion / Świecznik Rustykalny Garden Pękaty A

Ozdoba w ciągu dnia, wieczorem nastrojowe, klimatyczne światło!

Belldeco

Kod: BDC-C6884A0

Materiał: drewno jodłowe, szkło, sznurek

Kolor: naturalne drewno

Wymiary: 46x43.5x86

Dostawa już od 14,90 zł

Wysyłka w ciągu 1-5 dni

Do zdobycia 29 punkty

Dobry lampion, to taki lampion, którego nie trzeba chować w ciągu dnia, by „nie przeszkadzał”. Dobry lampion posiada swoje stałe miejsce w mieszkaniu. Miejsce, które należy tylko do niego i które uświetnia swoją obecnością. Wieczorem natomiast, gdy zapłonie w nim światełko i gdy wypełni cały pokój fantazyjnymi wzorami, dobry lampion staje się prawdziwym natchnieniem oraz źródłem nastrojowego klimatu.

Lampiony Belldeco są właśnie takimi „dobrymi lampionami”. To zdecydowanie coś więcej, niż zwykłe osłonki na świece. Doskonale prezentują się jako dopełnienie wszystkich stylów nawiązujących do minionych epok: klasycznego, shabby chic, vintage etc. Świetnie uzupełniają również nowoczesne wnętrza w stylu skandynawskim lub inspirowane stylem orientalnym.

Lampiony te pewnością mogą stać się tym elementem dizajnu, którym wyrazisz swą osobowość…

Oryginalny, ciekawy w formie lampion wykonany z drewna jodłowego, szkła i sznurka. Lampion idealny do wnętrz w stylu rustykalnym, sprawdzi się również w wielu innych aranżacjach. Otwarta konstrukcja lampionu pozwoli cieszyć się blakiem świecy i stworzyć wyjatkowy nastrój.

ZAMÓW PRZEZ TELEFON:

513 600 770

(od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00)

Produkty z kategorii