UWAGA: SPRZEDAŻ CHWILOWO WSTRZYMANA

Regał Industrialny London

Minimalistyczny regał...i nieograniczone możliwości!

Belldeco

Kod: BDC-C06017

Materiał: drewno wiąz recyklingowany, metal

Kolor: naturalne drewno, czarny

Wymiary: 90x40x200

Darmowa dostawa!

Wysyłka w ciągu 1-5 dni

Do zdobycia 222 punkty

Regał świetnie sprawdzi się we wnętrzach inspirowanych stylem industrialnym, rustykalnym, a także w nowoczesnych aranżacjach. Daje nieograniczone wręcz możliwości! Niezastąpiony w aranżowaniu kreatywnego biura, pokoju młodzieżowego, salonu...lub kuchni. Mocny, wyrazisty akcent o surowym charakterze, który podkreśli indywidualny klimat wnętrza.

Meble Belldeco London to pod wieloma względami przegląd podręcznikowych wręcz pozycji dla każdego mieszkańca loftu i miłośnika stylu industrialnego bądź rustykalnego. Surowa stylistyka, przywodząca na myśl fabryki z początków XX wieku, postarzany i uczerniony metal oraz najważniejszy element, czyli ODZYSKANE DREWNO – to wszystko sprawia, że po prostu nie da się przejść obok tych mebli, by ich bodaj nie musnąć dłonią, aby choć przez chwilę poczuć tę magię!

Drewniane elementy pokryte są lakierem nitrocelulozowym oraz cienką warstwą wosku ochronnego, który uwypukla szczególne piękno odzyskanego drewna. Dlatego też wskazana jest okresowa (najlepiej raz w miesiącu) konserwacja mebli Belldeco London woskiem ochronnym.

Wymiary:

Wysokość: 2 m

Szerokość: 90 cm

Głębokość: 40 cm

Produkty z kategorii