UWAGA: SPRZEDAŻ CHWILOWO WSTRZYMANA

Stół drewniany na kółkach London, czyli...

...Jeden stół i aż pięć kół

Belldeco

Kod: BDC-C04003

Materiał: drewno wiąz recyklingowany, metal

Kolor: naturalne drewno, czarny

Wymiary: 165x60x79

Darmowa dostawa!

Wysyłka w ciągu 1-5 dni

Do zdobycia 278 punkty

Przy czym piąte koło wcale nie jest kołem zapasowym. Co wobec tego robi piąte koło u… stołu? Po prostu jest i już :) Stół z takim kołem, to już nie jest zwykły stół. Spójrz, jakie daje Ci możliwości: możesz sobie stanąć koło stołu i wziąć w dłonie koło stołu…

Intryguje to koło, prawda? A wiesz, jaką furorę zrobią „Spotkania przy Kole” wśród Twoich znajomych? Grono przyjaciół, pachnąca kawa, stół, koło i Ty – czysta poezja!

Meble Belldeco London to pod wieloma względami przegląd podręcznikowych wręcz pozycji dla każdego mieszkańca loftu i miłośnika stylu industrialnego bądź rustykalnego. Podręcznikowych, ponieważ stanowiących niejako elementarz wyposażenia. Surowa stylistyka, przywodząca na myśl fabryki z początków XX wieku, postarzany i uczerniony metal oraz najważniejszy element, czyli ODZYSKANE DREWNO – to wszystko sprawia, że po prostu nie da się przejść obok tych mebli, by ich bodaj nie musnąć dłonią, aby choć przez chwilę poczuć tę magię!

Drewniane elementy pokryte są lakierem nitrocelulozowym oraz cienką warstwą wosku ochronnego, który uwypukla szczególne piękno odzyskanego drewna. Dlatego też wskazana jest okresowa (najlepiej raz w miesiącu) konserwacja mebli Belldeco London woskiem ochronnym.

Stół drewniany na kółkach LONDON posiada wymiary 165 cm × 60 cm × 79 cm. Może więc pełnić zarówno rolę stołu jadalnego, jak też „nieco wyrośniętego” stolika kawowego. Może być także inspirującym stanowiskiem pracy lub wyposażeniem industrialnej kuchni.

Produkty z kategorii