UWAGA: SPRZEDAŻ CHWILOWO WSTRZYMANA

Lampion Ażurowy Orientalny Rose 1B

Stylowa dekoracja w dzień, wieczorem źródło natchnienia...

Belldeco

Kod: BDC-C145657

Materiał: metal, szkło

Kolor: zgaszony różowy

Wymiary: 21.5x21.5x28

Dostawa już od 14,90 zł

Wysyłka w ciągu 1-5 dni

Do zdobycia 11 punkty

Dobry lampion, to taki lampion, którego nie trzeba chować w ciągu dnia, by „nie przeszkadzał”. Dobry lampion posiada swoje stałe miejsce w mieszkaniu. Miejsce, które należy tylko do niego i które uświetnia swoją obecnością. Wieczorem natomiast, gdy zapłonie w nim światełko i gdy wypełni cały pokój fantazyjnymi wzorami, dobry lampion staje się prawdziwym natchnieniem oraz źródłem nastrojowego klimatu.

Lampiony Belldeco są właśnie takimi „dobrymi lampionami”. To zdecydowanie coś więcej, niż zwykłe osłonki na świece. Doskonale prezentują się jako dopełnienie wszystkich stylów nawiązujących do minionych epok: klasycznego, shabby chic, vintage, świetnie uzupełnią również aranżacje inspirowane stylem orientalnym lub industrialnym.

Z pewnością mogą stać się tym elementem dizajnu, którym wyrazisz swą osobowość…

Lampion typu świetlik w kolorze zgaszonego różu. Lampion wykonany jest z metalu, zdobiony delikatnym, ażurowym wzorem nawiązującym do stylistyki orientalnej, po zapaleniu świecy daje wrażenie misternej koronki. Wewnątrz znajduje się szklany wkład zabezpieczający świece.

ZAMÓW PRZEZ TELEFON:

513 600 770

(od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00)

Produkty z kategorii