UWAGA: SPRZEDAŻ CHWILOWO WSTRZYMANA

Lampion Klatka Vintage Etno Gold Line

Ozdoba w ciągu dnia, wieczorem źródło natchnienia...

Belldeco

Kod: BDC-C3428A0HNG

Materiał: metal, szkło

Kolor: stare złoto

Wymiary: 31.5x31.5x68.5

Darmowa dostawa!

Wysyłka w ciągu 1-5 dni

Do zdobycia 33 punkty

Dobry lampion, to taki lampion, którego nie trzeba chować w ciągu dnia, by „nie przeszkadzał”. Dobry lampion posiada swoje stałe miejsce w mieszkaniu. Miejsce, które należy tylko do niego i które uświetnia swoją obecnością. Wieczorem natomiast, gdy zapłonie w nim światełko i gdy wypełni cały pokój fantazyjnymi wzorami, dobry lampion staje się prawdziwym natchnieniem oraz źródłem nastrojowego klimatu.

Lampiony Belldeco są właśnie takimi „dobrymi lampionami”. To zdecydowanie coś więcej, niż zwykłe osłonki na świece. Doskonale prezentują się jako dopełnienie wszystkich stylów nawiązujących do minionych epok: klasycznego, shabby chic, vintage, świetnie uzupełnią również aranżacje inspirowane stylem orientalnym lub industrialnym.

Z pewnością mogą stać się tym elementem dizajnu, którym wyrazisz swą osobowość…

Piękny lampion wykonany z metalowej siatki w złotym kolorze, dodatkowo posiada przetarcia dające efekt postarzenia. Świetlik składa się z metalowej tacy na nóżce, od góry nakładany jest klosz wewnątrz którego znajdują się cztery rozmieszczone na różnej wysokości zawieszki w krórych umieszcza się świeczki.

ZAMÓW PRZEZ TELEFON:

513 600 770

(od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00)

Produkty z kategorii