UWAGA: SPRZEDAŻ CHWILOWO WSTRZYMANA

Lampa sufitowa Nowoczesna Glamour Ball Lamp

Lampa metalowa industrialna nowoczesna kula

Elwa LIGHT

Kod: EL10470

Materiał: metal, szkło

Kolor: stalowy

Wymiary: 55x40x40

Darmowa dostawa!

Wysyłka 1-2 dni

Do zdobycia 137 punkty

Zapraszamy do strefy „światłocienia”…

Baśniowe, urzekające efekty wizualne sprawiają, że całe pomieszczenie zaczyna żyć pulsującą magią. Twój pokój, tak dobrze Ci dotąd znajomy, nagle staje się tajemniczy, pełen iskrzących rozbłysków tańczących pomiędzy zacienionymi zakamarkami… Tak właśnie działa fenomen lamp ElwaLIGHT, bo kto powiedział, że lampa ma tylko i wyłącznie świecić? Lampa może także obdarować Cię czarującym pięknem, które w doskonały sposób podkreśli wystrój Twoich wnętrz.

Niezwykle efektowna lampa, która została ręcznie wykonana z metalu i szkła, dolna część lampy wykończona została mnóstwem szklanych koralików. Gwarantuje to niezwykły efekt wizualny i pozwala stworzyć wyjątkowy klimat. Lampa z pewnością będzie przykuwającym uwagę elementem wystroju wnętrza w stylu nowoczesnym, glamour lub industrialnym.

Istnieje możliwość regulacji wysokości zawieszenia lampy.

Lampy ElwaLIGHT to prawdziwa gratka dla miłośników subtelnych klimatów, zakochanych w wyrafinowanej stylistyce. Wytwarzane są przez prawdziwych mistrzów rzemiosła, którzy dbają nie tylko o solidne i trwałe wykonanie, ale też przekazują swym wyrobom mnóstwo serca i fantazji. Różnorodność form wśród lamp ElwaLIGHT sprawia, że praktycznie do każdego stylu wnętrzarskiego można dopasować model, który będzie idealnym uzupełnieniem wystroju.

E27 max:60W

ZAMÓW PRZEZ TELEFON:

513 600 770

(od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00)

Produkty z kategorii