UWAGA: SPRZEDAŻ CHWILOWO WSTRZYMANA

Lampa sufitowa Industrialna Nowoczesna Ball Shade Lamp

Metalowa lampa kula w stylu industrialnym

Elwa LIGHT

Kod: EL11182

Materiał: metal, szkło

Kolor: stalowy

Wymiary: 43x35x35 cm

Darmowa dostawa!

Wysyłka 1-2 dni

Do zdobycia 69 punkty

Zapraszamy do strefy „światłocienia”…

Baśniowe, urzekające efekty wizualne sprawiają, że całe pomieszczenie zaczyna żyć pulsującą magią. Twój pokój, tak dobrze Ci dotąd znajomy, nagle staje się tajemniczy, pełen iskrzących rozbłysków tańczących pomiędzy zacienionymi zakamarkami… Tak właśnie działa fenomen lamp ElwaLIGHT, bo kto powiedział, że lampa ma tylko i wyłącznie świecić? Lampa może także obdarować Cię czarującym pięknem, które w doskonały sposób podkreśli wystrój Twoich wnętrz.

Niezwykle efektowna lampa, która została ręcznie wykonana z metalu, wewnątrz lampy znajduje się "tuba" wykończona mnóstwem szklanych koralików. Gwarantuje to niezwykły efekt wizualny i pozwala stworzyć wyjątkowy klimat. Lampa z pewnością będzie przykuwającym uwagę elementem wystroju wnętrza. Pięknie podkreśli charakter aranżacji w styu industrialnym, nowoczesnym lub vintage.

Istnieje możliwość regulacji wysokości zawieszenia lampy.

Lampy ElwaLIGHT to prawdziwa gratka dla miłośników subtelnych klimatów, zakochanych w wyrafinowanej stylistyce. Wytwarzane są przez prawdziwych mistrzów rzemiosła, którzy dbają nie tylko o solidne i trwałe wykonanie, ale też przekazują swym wyrobom mnóstwo serca i fantazji. Różnorodność form wśród lamp ElwaLIGHT sprawia, że praktycznie do każdego stylu wnętrzarskiego można dopasować model, który będzie idealnym uzupełnieniem wystroju.

E27 max:60W

ZAMÓW PRZEZ TELEFON:

513 600 770

(od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00)

Produkty z kategorii